instagram

Salon Mody Ślubnej ONA

Opinie Google

ocena: 4.7, 74 opinie

 Weronika Zielińska  5

Zdecydowanie 5 gwiazdek! :) Bardzo serdecznie polecam ten salon - wybór sukienek jest ogromny i każda panna młoda na pewno znajdzie coś dla siebie. Personel jest kompetentny i doradza nie "wciskając" niczego na siłę. Byłam też na przymiarkach w innych salonach, ale bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na suknię z salonu "Ona" :) W salonie można także zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne dodatki - okrycia wierzchnie, biżuteria itp. Szczerze polecam każdej przyszłej pannie młodej!!! :))

 Żaneta Jobda  5

Cudowne miejsce! Sympatyczna, profesjonalna i pomocna obsługa. Wszystkie suknie są cudowne i najwyższej jakości. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej, która ma obawy w związku z wyborem sukni ślubnej Gwarantuje, że wyjdzie z tego salonu z uśmiechem na ustach!

 Wiktoria Grotkowska  5

Świetna obsługa, bardzo sympatyczni i pomocni właściciele, profesjonaliści. Co istotne, nie mają problemu z robieniem zdjęć w sukniach, a to o dziwo częste wśród salonów w dużych miastach. Choć nie kupiłam ostatecznie sukni, jestem pod wrażeniem poziomu obsługi i polecam każdej pannie młodej- wybór sukien szeroki, naprawdę piękne modele w rozsądnych cenach.

 Justyna Jarecka  3

Bardzo ładne suknie, miły i pomocny właściciel :) 3 gwiazdki za niemiłą pomoc przy przymiarkach - krawcowa pospieszała i szarpała przy przymierzaniu sukni. Bardzo to zepsuło moją wizytę w salonie.

 Marzena Wojtas  5

Świetna obsługa i przepiękne sukienki. Polecam bardzo 😄

instagram

@onadoslubu

kolekcje

social media

facebook

instagram

tiktok

kolekcje

kontakt

+48 500 017 551

lokalizacja

strona nie używa cookies, nie szpieguje, nie śledzi
urządzenie: computer
kraj · miasto: US · Ashburn
przeglądarka: CCBot 2 · platforma:
licznik: 1 · online: 666
created and powered by:
www.RobiYogi.com - profesjonalne responsywne strony internetowe
00:00
00:00
zamknij