instagram

Salon Mody Ślubnej ONA

Opinie Google

ocena: 4.7, 89 opinii

 Coś Ktoś  2

Ja już dawno tu miałam " przyjemność" i oby się od tego czasu zmieniło bo gdyby nie, wtedy nie bardzo polecam koniecznie... Przyszłam z zamiarem wypożyczenia na ślub sukni ale wybór był kiepski więc zdecydowałam coś uszyć ... Suknia ładna ale nie dopracowana i na dodatek gdy przyszłam do ostatniej przymiarki to okazało się, że schudłam czego się nie spodziewałam i to było najgorsze, że NIKT Z TEGO SALONU nie pomógł mi aby ta spódnica mi nie zleciała z du...py na weselu! Cały ślub i wesele trzymałam ręką tę spódnicę i mało się nie zabiłam podczas tańczenia miałam serdecznie dość, palce mnie bolały byłam przygnębiona ... Uważam, że gdyby ten salon był z prawdziwego zdarzenia powinni mieć krawcową która w razie takich sytuacji POMOŻE wtedy nie było a tylko 3 dni zostały aby to poprawić. Mają dodatki, buty. Ceny wtedy był duży wybór i całkiem nie drogo ... Wtedy znałam dobrze z widzenia tych właścicieli, z imprez ... i wydawali mi się ogólnie mili i że rozumieją przedślubny szał i stres, pomyliłam się bo nawet nie stres mnie dopadł a brak pomocy i brak możliwości zorganizowania szwaczki która mogła by zaradzić i pomóc ... Nie powiem, że nie polecam i nie powiem , że polecam. WYBÓR ZOSTAWIAM WAM DROGIE PANNY MŁODE.

 Iwona Kurowska  4

Mam lekko mieszane uczucia... Pan Dominik cudowny człowiek, bardzo pomocny, sympatyczny... Sukienki śliczne... Duże zastrzeżenia do Pani krwacowej, która na wiadomość, że jestem w ciąży zareagowała strasznie i z góry zakładała, że będzie ciężko dopasować jakąkolwiek sukienkę... Przy mierzeniu szarpała i okazywała swoje niezadowolenie... Ostatecznie sukienkę wybrałam, ale w trakcie wesela bardzo mnie obgryzła... Salon mega i bardzo polecam, a szczególnie szczupłym Panią z bezproblemową figurą 😂 opcja z wypożyczeniem bardzo wygodna i pozwalającą zaoszczędzić parę set złotych 🙂

 Weronika Zielińska  5

Zdecydowanie 5 gwiazdek! :) Bardzo serdecznie polecam ten salon - wybór sukienek jest ogromny i każda panna młoda na pewno znajdzie coś dla siebie. Personel jest kompetentny i doradza nie "wciskając" niczego na siłę. Byłam też na przymiarkach w innych salonach, ale bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na suknię z salonu "Ona" :) W salonie można także zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne dodatki - okrycia wierzchnie, biżuteria itp. Szczerze polecam każdej przyszłej pannie młodej!!! :))

 Wiktoria Grotkowska  5

Świetna obsługa, bardzo sympatyczni i pomocni właściciele, profesjonaliści. Co istotne, nie mają problemu z robieniem zdjęć w sukniach, a to o dziwo częste wśród salonów w dużych miastach. Choć nie kupiłam ostatecznie sukni, jestem pod wrażeniem poziomu obsługi i polecam każdej pannie młodej- wybór sukien szeroki, naprawdę piękne modele w rozsądnych cenach.

 Żaneta Jobda - Wilusz  5

Cudowne miejsce! Sympatyczna, profesjonalna i pomocna obsługa. Wszystkie suknie są cudowne i najwyższej jakości. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej, która ma obawy w związku z wyborem sukni ślubnej Gwarantuje, że wyjdzie z tego salonu z uśmiechem na ustach!

instagram

@onadoslubu

kolekcje

social media

facebook

instagram

tiktok

kolekcje

kontakt

+48 500 017 551

lokalizacja

strona nie używa cookies, nie szpieguje, nie śledzi
urządzenie: computer
kraj · miasto: US · Ashburn
przeglądarka: CCBot 2 · platforma:
licznik: 1 · online: 666
created and powered by:
www.RobiYogi.com - profesjonalne responsywne strony internetowe
00:00
00:00
zamknij